XXIX Niedziela zwykła

Dzisiaj XXIX Niedziela zwykła, Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień modlitw za misje. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na misje. Kolejna Msza św. w Sanktuarium o godz. 11.00. O 16.00 nabożeństwo różańcowe. Po nim Msza św. W Szczutkowie i Majdanie Msza św. o 9.30. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej.

2. W liturgii w tym tygodniu: jutro – bł. Jakuba Strzemię, we wtorek – św. Jana Pawła II, we środę – św. Józefa Bilczewskiego.

3. We wtorek z racji na 22. dzień miesiąca po Mszy św. wieczornej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała oraz o uwolnienie od zła.

4. We środę przed Mszą wieczorową nowenna do MBŁ, po różańcu – spotkanie kręgu biblijnego. We czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, a przed Mszą wieczorną nowenna do św. Jana Pawła II.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Na sobotę na godz. 9.00 do tej posługi zapraszamy rodziny: Krzyszkowski, Kobiałka, Strojny, Szałański, Weselak i Strojny.

6. Ofiara na potrzeby parafii – 800 zł. Bóg zapłać!

7. W segregatorach w przedsionku kościoła wyłożone są karty wypominkowe. Po wypisaniu imion zmarłych proszę składać je do skarbony. Za zmarłych będziemy się modlić na różańcu w dni powszednie, od 4 do 30 listopada, po wieczornej Mszy św.

8. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jana POCHODAJ z Łukawca. W jego intencji Anioł Pański po sumie.