XXVI edycja Przeglądu Pieśni Maryjnej - zapraszamy do udziału

Zapraszamy do udziału w XXVI edycji Przeglądu Pieśni Maryjnej, która odbędzie się 26 maja 2024 r. na placu przy kościele pw. Trzech Króli w Łukawcu. Przeglądowi – jak co roku przyświecać będzie hasło „Z pieśnią na ustach do serca Matki”.

Przegląd rozpocznie się Mszą Świętą w kościele NMP Królowej Polski w Łukawcu o godzinie 14:00. O godzinie 15:00 – na placu przy kościele pw. Trzech Króli - rozpoczną się prezentacje uczestników (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych przegląd odbędzie się w sanktuarium).

W przeglądzie mogą uczestniczyć młodzieżowe oraz dziecięce chóry, zespoły wokalno-muzyczne, soliści, reprezentujący szkoły podstawowe i szkoły ponadgimnazjalne, osoby dorosłe, parafie i ośrodki kultury. Wystarczy jedynie wypełnić kartę zgłoszenia i wysłać ją na adres:

Parafia pw. Objawienia Pańskiego w Łukawcu

Łukawiec 164

37-626 Łukawiec

albo

Centrum Kultury w Wielkich Oczach

ul. Leśna 2

37-627 Wielkie Oczy

lub mailowo na adres: ck@wielkieoczy.info.pl lub dominik.samulak@gmail.com

Kartę można też dostarczyć osobiście do kancelarii parafialnej lub Centrum Kultury w Wielkich Oczach (ul. Leśna 2, Wielkie Oczy).

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja 2024 r. (o kolejności występów decyduje kolejność zgłoszeń, z tym że zespoły spoza gminy Wielkie Oczy występują jako pierwsze).

Organizatorzy zapewniają nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników i poczęstunek.

Szczegóły w REGULAMINIE.

KARTA ZGŁOSZENIA

Serdecznie zapraszamy do udziału.